loftowa sypialnia

Inspiracje na wystrój sypialni

Znudziła Ci się obecna sypialnia? Planujesz małe przemeblowanie, zmianę wystroju i koloru ścian? Świetnie trafiłeś! Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji znalezionych w internecie, które mogą być dla Ciebie wskaźnikiem do urządzenia nowej sypialni.

1. Elegancka biel zawsze w modzie! Białe dodatki, meble i ściany to bezpieczny wybór - prezentują się bardzo elegancko, świeżo i aż miło codziennie budzić się w tak jasnym pokoju. To idealna sypialnia dla romantyków.

bała sypialnia
Sypialnia w eleganckiej bieli

2. Styl industrialny, loftowy to surowe wnętrze charakteryzujące się oryginalnymi dodatkami. Na poniższym zdjęciu możemy doszukać się ciekawego stolika nocnego wykonanego ze skrzynki na owoce i oryginalnych żyrandoli oraz ozdoby na ścianie wykonanej z drutu. Surowe ściany i wyszukane ozdoby - to dla osób pewnych siebie

loftowa sypialnia
Sypialnia industrialna

3. Szarości - to modny kolor od kilku sezonów. Ściana od strony łóżka powinna być pomalowana w ciemniejszym kolorze, a reszta ścian w bieli, dodatki mogą być w ciemnych i jasnych odcieniach szarości. Kolor mebli pasujący do szarości to oczywiście biel i jasne drewno. W takich kolorach sypialnia idealnie sprawdzi się dla dusz artystycznych.

szara sypialnia
Sypialnia w szarościach

4. Lubisz styl boho? Ta sypialnia będzie idealna dla Ciebie - wiklina, makrama, dużo żywych roślin, żółcie, biele, ale także intensywne kolory. W takiej sypialni będziesz spędzać czas z przyjemnością, np. czytając książkę lub odpoczywając.

boho sypialnia
Sypialnia w stylu boho